دانلود آهنگ های کامیار (فول آرشیو شاد و کامل)

دانلود آهنگ های کامیار (فول آرشیو شاد و کامل)

دانلود تمامی آهنگ های کامیار به صورت لینک مستقیم و پخش آنلاین به صورت تکی و یکجا از رسانه اوپن موزیک Kamyar

کامیار

کامیار

کامیار احمدزاده، معروف به کامیار (زادهٔ ۷ آذر ۱۳۵۷ در تهران) خوانندهٔ‌ ایرانی است. کامیار در سال ۱۳۵۹ هنگامی که ۲ ساله بود همراه با خانواده‌اش به کشور فرانسه و شهر پاریس مهاجرت کرد و در آنجا بزرگ شد. در آنجا به مدت ۸ سال به هنرستان موسیقی رفت و پیانو را به عنوان ساز اصلی خود می‌نواخت. در طول این زمان، کامیار روی مخلوط‌کردن موسیقی سنتی خاورمیانه و آراندبی متمرکز شده بود. قبل از حرفه‌ای‌شدن در موسیقی، کامیار برای مطالعهٔ انگلیسی در دانشگاه سوربن جدید در پاریس حضور پیدا می‌کرد.

در سن ۱۸ سالگی، کامیار متوجه شور و شوق خود برای خوانندگی به سبک‌های آراندبی، موسیقی سول و فانک تحت تأثیر از استیو واندر شد. اما راه به تحقق‌رسیدن رویایش و تبدیل‌شدن به یک نوازنده حرفه‌ای آسان نبود و مانند بسیاری از اجراهای اولیه‌اش در خیابان‌ها و ایستگاه‌های مترو، در کنار بهترین دوست و شریکش حکیم راچک (Hakim Rachek) آغاز کرد.

در سال ۱۳۸۲، کامیار پاریس را ترک کرد و به لس آنجلس به منظور دنبال‌کردن حرفهٔ موسیقی خود در صنعت موسیقی فارسی رفت و به موفقیتی به عنوان خواننده جدید گروه محبوب فارسی بلک کتس دست یافت. او با این گروه آلبوم فریاد گربه سیاه را به بازار عرضه کرد. او با قطعه جون خودت به اوج شهرت با بلک کتس رسید. او به مدت ۳ سال در گروه بلک کتس فعالیت کرد و بعد از ۳ سال از این گروه جدا شد.

.

آهنگ کامیار ای جان

دانلود

.

.

آهنگ کامیار از دست تو

دانلود

.

.

آهنگ کامیار قربونت برم

دانلود

.

.

آهنگ کامیار جون

دانلود

.

.

آهنگ کامیار پاشو

دانلود

.

.

آهنگ کامیار رد دادم

دانلود

.

.

آهنگ کامیار یواش یواش

دانلود

.

.

آهنگ کامیار یه عاشق

دانلود

.

.

آهنگ کامیار دل منو بردی

دانلود

.

  • 20 نوامبر 2023
  • 0 نظر

دیدگاه خود را بگذارید