دانلود گلچین آهنگ های برتر عباس قادری ارکستی شاد

دانلود گلچین آهنگ های برتر عباس قادری ارکستی شاد

آهنگ عباس قادری ,دانلود آهنگ های شاد و رقص و قدیمی عباس قادری ارکستی با لینک مستقیم با پخش آنلاین به صورت فول آلبوم 40 آهنگ برتر

عباس قادری

عباس قادری (زادهٔ ۲۶ شهریور ماه ۱۳۲۶ در تاکستان) خوانندهٔ ایرانی در سبک موسیقی کوچه‌بازاری است. او در سال‌های آغازینِ دههٔ ۱۳۵۰ با اجرای ترانه‌های «بدنام» و «زیارتّ» (زوار) به شهرت رسیده است.

در دوران طفولیت شروع به انجام فعالیت‌هایی در عرصه موسیقی کرد. به‌طوری‌که ابتدا در سنین نوجوانی در جمع همکلاسی‌ها و بیشتر در اردوهای پیش‌آهنگ مدارس آن دوران می‌خواند و بعدها با فعالیت‌های هنری در تئاتر ادامه داد ولی فعالیت هنری عباس قادری به‌طور جدی و حرفه‌ای از سن هجده سالگی آغاز شد، که باید راهنمایی‌ها و تشویق‌های استاد انوشیروان روحانی را یکی از مهمترین عوامل آغاز فعالیت جدی و حرفه‌ای او دانست.

.

عباس قادری زیارت

دانلود

.
.

عباس قادری عوض گله نداره

دانلود

.
.

عباس قادری عزیزترین

دانلود

.
.

عباس قادری بلور شکسته

دانلود

.
.

عباس قادری چشم آبی

دانلود

.

اولین آهنگ عباس قادری آهنگی بود به اسم چیزی که عوض داره گله نداره که بعد از عرضه، با استقبال خوبی از طرف مردم رو به رو شد و بعد از این آهنگ او صدها ترانه خاطره انگیز دیگر هم اجرا کرد. عباس قادری تنها خواننده‌ای از نسل خوانندگان مردمی ایران است که بعد از انقلاب ۱۳۵۷ دست از کار خود نکشید و همچنان کارش را تا به امروز ادامه داده‌است.

بعد از حدود چهل و پنج سال فعالیت هنری در کارنامه هنری این هنرمند حدود ۸۳۰ ترانه در آلبوم‌ها و سبک‌های مختلف به چشم می‌خورد.و از این هشتصد و سی آهنگ عباس قادری، حدود هفتاد آهنگ، برای فیلم‌های قبل از سال ۵۷، موسوم به فیلم‌های فارسی اجرا شده‌است؛ که از جمله معروفترین این آهنگ‌ها که برای فیلم اجرا شده‌است، می‌توان آهنگ‌های (بدنام) و (چیزی که عوض داره گله نداره) را نام برد.

.

عباس قادری دور هم بودن

دانلود

.
.

عباس قادری التماس

دانلود

.
.

عباس قادری فیروزه

دانلود

.
.

عباس قادری گل رز

دانلود

.
.

عباس قادری گلنار

دانلود

.
.

عباس قادری کلی

دانلود

.
.

عباس قادری مرد عاشق

دانلود

.
.

عباس قادری میگن طلاس

دانلود

.
.

عباس قادری معما

دانلود

.
.

عباس قادری ناز گلکم

دانلود

.
.

عباس قادری نمیخوامت

دانلود

.
.

عباس قادری نور محبت

دانلود

.

عباس قادری دارای دو دختر و دو پسر به نام‌های علیرضا و شهرام است که آهنگ‌های جدیدش از ساخته‌های شهرام است و همچنین تعدادی از آهنگ‌های قدیمی عباس قادری توسط شهرام قادری دوباره تنظیم و بازسازی شده‌است. وی باجناق زنده یاد احمد پور مخبر بازیگر سینما و تلویزیون بود

عباس قادری در اسفندماه ۱۴۰۱ ایران را به مقصد آمریکا برای همیشه ترک کرد

.

عباس قادری پری دریایی

دانلود

.
.

عباس قادری راز

دانلود

.
.

عباس قادری سقاخونه

دانلود

.
.

عباس قادری سرت شلوغه

دانلود

.
.

عباس قادری طراوت

دانلود

.

.

عباس قادری یار خوشگلم

دانلود

.

  • 7 سپتامبر 2023
  • 0 نظر

دیدگاه خود را بگذارید